O nas

Salon w Warszawie przy ulicy Fort Wola 22 na powierzchni ok. 500m2 prezentuje szeroki wybór płytek ceramicznych i wyposażenie łazienek, wykonujemy również projekty i wizualizacje wnętrz. Współpracujemy z architektami i projektantami.

Śledząc trendy i potrzeby naszych Klientów stale aktualizujemy i poszerzamy nasz asortyment o najnowsze i najciekawsze produkty pojawiające się na rynku. Naszą ofertę doceniło już szerokie grono współpracujących z nami projektantów i architektów wnętrz. Współpracujemy już z wieloma firmami budowlano-montażowymi w zakresie dostaw materiałów wykończeniowych z naszej szerokiej oferty. Nasza firma zajmuje się zaopatrywaniem firm deweloperskich, budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych w materiały wykończeniowe, potrzebne do realizacji ich inwestycji.

Firma Romax od 2000 roku zajmuje wiodącą pozycję na warszawskim i mazowieckim rynku wyposażenia łazienek, podłóg i drzwi. Naszymi największymi atutami są: fachowa obsługa, konkurencyjne ceny oraz produkty najwyższej, jakości i światowym wzornictwie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów.

0 +
Płytek ceramicznych
0 +
Kabin prysznicowych
0 +
Wanien
0 +
Akcesoriów łazienkowych

Zapraszamy do skorzystania z usług wizualizacji i projektów wnętrz wykonywanych w naszym salonie

Co mówią o nas klienci

Łukasz W

"Wszystko bezproblemowo. Na miejscu bardzo dużo płytek do wyboru. Jest w czym wybierać. Kontakt bezproblemowy przez E-mail oraz telefonicznie. Zamówienie zostało dostarczone na czas i wszystko się zgadzało. Polecam!"

Konrad L

"Przez ostatnie dwa miesiące bywałem w Romaxie minimum dwa razy w tygodniu. Kupowałem płytki i wyposażenie do trzech łazienek. Sprzedawcy z Panem Patrykiem na czele bardzo cierpliwi i fachowcy w swojej branży. W soboty mają trochę klientów ale na ogół któryś ze sprzedawców sprawę potrafił szybko załatwić, pomóc. Dostawa w cenie. Duży wybór płytek, duży salon. Polecam, mój nowy sąsiad już był u Pana Patryka też będzie kupował wyposażenie do swojego domu."

PilousForestor

"Sklep z dużą ekspozycją glazury oraz gotowych łazienek. Obsługa życzliwa i bardzo pomocna. Gdyby nie obsługa to kupiłbym prysznic nie pasujący do blokowych łazienek. Pojechałem obejrzeć płytki a zamówiłem oprócz nich całe wyposażenie łazienki. Jak dla mnie to duży plus i nie musiałem szukać w innych miejscach wanny, kranów itp. Polecam"

płytki ceramiczne Paradyż Warszawa
płytki ceramiczne tubądzin Maciej Zień Warszawa
płytki ceramiczne Opoczno Warszawa
płytki ceramiczne Nowa Gala Warszawa
płytki ceramiczne Warszawa
płytki ceramiczne Cerrad Warszawa

Skontaktuj się z nami

Odwiedź nas w salonie sprzedaży

ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

09:00 – 19:00 Poniedziałek-Piątek
09:00 – 15:00 Sobota

Zadzwoń

tel. (22) 836 23 57
kom. 501 069 048

[ufbl form_id="3"]