Bateria łazienkowa Warszawa

Baterie łazienkowe to detale wyposażenia łazienki, o które należy wyjątkowo zadbać. Nasi eksperci na każdym kroku kierują się zasadą 4xE, co dokładnie oznacza, iż baterie łazienkowe musza być – estetyczne, ergonomiczne, ekologiczne i ekonomiczne. Obecnie na rynku baterii łazienkowych obserwujemy przełom, dlatego też nie mają one już tylko „puszczać” wody. Baterie łazienkowe musza być eleganckie i oszczędne. Według badań 70 % zużytej wody pochodzi właśnie z łazienki, a więc odpowiedni kran jest w stanie nie tylko cieszyć nasze oko, ale także kieszenie.

bateria prysznicowa Warszawa
brodzik prysznicowy Warszawa
bateria prysznicowa Warszawa

Bateria wannowa

Baterie wannowe, baterie prysznicowe i baterie umywalkowe są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań w naszych domach. Baterie wannowe różnią się między sobą sposobem montażu i wykorzystanym materiałem wykończeniowym. Zwykle montujemy je na brzegu wanny, jednak nowoczesny projekt łazienki z pewnością wykorzysta ścienne baterie wannowe, które dają poczucie kąpieli przy wodospadzie. Bateria wannowa z szeroką kaskadową wylewką zapewnia mocniejsze doznania, niż ta o tradycyjnej szerokości. Dodatkowo z każdym dniem zwiększa się popularność podłogowej baterii wannowej, która zachwyca innowacyjnością.
bateria wannowa Warszawa
bateria wannowa Warszawa
bateria wannowa Warszawa

Bateria prysznicowa

Bateria prysznicowa również w ostatnich latach przeszła wiele innowacyjnych udogodnień. Do niedawna stosowało się dwuuchytowe baterie prysznicowe, jednak na dłuższą metą okazały się one mało praktyczne. Ustąpiły one miejsca nowoczesnej baterii prysznicowej z regulacją temperatury i ciśnienia strumienia wody poprzez jeden uchwyt. Bateria prysznicowa z termostatem pozwala na najbardziej precyzyjne dostosowanie temperatury. Warto wzbogacić baterie prysznicową w deszczownicę, która w ostatnich latach stała się wysoce popularna. Niektóre deszczownice zostały wyposażone w oświetlenie diodowej, które dodatkowo urozmaici kąpiel i pozwoli na przeprowadzenie seansu chromoterapii.

Baterie prysznicowe podobnie jak wannowe występują w wersji natynkowej i podtynkowej. Natynkowe baterie prysznicowe całe są widoczne na ścianie, u tych drugich tylko wyznaczone elementy „wyrastają” spod okładziny ściennej. Na zewnątrz wystają jedynie uchwyty do regulowania strumienia wody, wąż ze słuchawką, ewentualnie deszczownica i głowice do wodnego masażu. Natomiast masywny korpus oraz istotne części mieszające wodę ukryte są w ścianie. Podtynkowa bateria prysznicowa jest praktycznie całkowicie ukryta w ścianie. Ceniona za estetykę i łatwość w utrzymaniu czystości. Podtynkowa bateria prysznicowa powinna być tylko i wyłącznie najwyższej jakości, ponieważ ze względu na ukrycie elementów hydraulicznych – ich naprawa będzie problematyczna.

bateria prysznicowa Warszawa
bateria prysznicowa Warszawa

Bateria umywalkowa

Bateria umywalkowa powinna być nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna. Stanowi ona jeden z najważniejszych elementów wnętrza, jednak z pomocą naszych profesjonalistów i projektu łazienki z pewnością znajdziesz idealny kran dla siebie. Wybierając baterie umywalkowe nie powinniśmy kierować się tylko i wyłącznie ceną, ale również stylistyka i funkcjonalnością. Podobnie jak baterie wannowe i prysznicowe – baterie umywalkowe również mogą być jednouchwytowe, dwuuchwytowe i bezuchwytowe. Nowoczesnym rozwiązaniem jest bezuchwytowa bateria umywalkowa, która dzięki wyposażeniu w czujnik ruchu – uruchamia się po podłożeniu rąk pod wylewkę. Baterie umywalkowe tego typu są w szczególności polecane w domach gdzie mieszkają małe dzieci. Jeżeli zależy Ci na oszczędności i ekologii – z pewnością zainteresuje Cię bateria umywalkowa z perlatorem, który pozwala zaoszczędzić nawet 50 % wody. Jej zadaniem jest wpuszczenie do wody pęcherzyków powietrza, dzięki czemu zwiększa się strumień wody.

bateria umywalkowa Warszawa