Meble łazienkowe na każdą kieszeń

Nasz Salon Łazienek posiada szeroką ofertę mebli łazienkowych, dopasowanych do każdego stylu architektonicznego. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki jest szafka. Najpopularniejszym modelem jest szafka pod umywalkę. Zwykle sprzedawana w zestawie tj. szafka pod umywalkę + umywalka łazienkowa i bateria umywalkowa. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie harmonię i perfekcyjne dopasowanie elementów. Równie często spotykanym elementem wyposażenia łazienki jest wisząca szafka łazienkowa – często nazywana słupkiem łazienkowym. Ceniona jest głównie za łatwość w utrzymaniu czystości, ponieważ nie dotykając podłogi umożliwia nam dokładne i bezproblemowe umycie. Tego typu szafka może być powieszona w dowolnym miejscu, w różnych rozmiarach, a ponadto może zawierać takie elementy jak lustro. Wyjątkową stabilnością i łatwością montażu wyróżnia się szafka stojąca. Zwykle ma więcej miejsca do przechowywania niż słupek wiszący, jednak nie jest to zasada.

szafka pod umywalkę Warszawa
szafka pod umywalkę Warszawa
szafka pod umywalkę Warszawa

Szafka z umywalką | Półki łazienkowe

Meble łazienkowe wyposażone są w różnorodne systemy otwierania i zagospodarowania ich przestrzeni. Wyróżniamy szafki łazienkowe z otwieranymi drzwiczkami, półki łazienkowe czy też ergonomiczne systemy szuflad. Jak w każdym wyposażeniu – również meble łazienkowe muszą być dopasowane do naszych indywidualnych preferencji i oczekiwań, aby były w pełni funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu. Meble łazienkowe z szufladami ułatwiają dostęp do wszystkich schowanych przedmiotów, z kolei drzwiczki oszczędzają miejsce i są bardziej pojemne. Decydując się na stojące meble łazienkowe, warto wybrać model wyposażony w nóżki, który pozwoli nam na bezproblemowe utrzymanie czystości oraz chronią meble przez stycznością z wodą.

Szafka z umywalką Warszawa

Słupek łazienkowy

Słupki łazienkowe zarówno stojące jak i wiszące stanowią doskonałe uzupełnienie szafek. Mogą mieć nawet do 185 cm wysokości i składać się od 1 do 3 drzwiczek. Ponadto niemal w każdym modelu znajduje się również kosz na pranie, co pozwala zaoszczędzić miejsce i ukryć brudne ubrania przed wzrokiem gości. W każdej łazience nawet największego minimalisty przyda się półka łazienkowa, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych przyborów toaletowych.

słupek łazienkowy Warszawa
słupek łazienkowy Warszawa