Wanny i Brodziki

Klienci często zastanawiają się nad montażem wanny lub prysznica w swoich łazienkach. Oczywiście najlepiej byłby mieć oba te rozwiązania, jednak na to mogą sobie pozwolić właściciele domów jednorodzinnych. Łazienka w bloku lub kamienicy ze względu na swoją wielkość nie zmieści obu tych rozwiązań. Ostateczna decyzja o zakupie wanny lub prysznica zależy od preferencji i potrzeb użytkowników.

wanna wolnostojąca Warszawa
prysznic brodzik Warszawa
prysznic brodzik Warszawa

Wanna Narożna | Wanna Wolnostojąca | Wanna z hydromasażem

Wanna pozwala na wyciszenie, odprężenie i relaks. Większość z nas właśnie podczas kąpieli znajduje czas na czytanie książek bądź chwilę kontemplacji. Dodatkowo wanna pozwala na zażywanie regeneracyjnych i leczniczych kąpieli. Wanna z hydromasażem rozmasuje zmęczone i spięte mięśnie, zaś dodatek olejków i ziół ukoi nasze zmysły. To właśnie główne zalety wanny. Rodzice małych dzieci podkreślają, iż wanna jest niezastąpiona podczas kąpieli małych dzieci. Wanna pozwala na wygodne umycie malca, ale także stworzenie mu okazji do zabawy i jednocześnie warunków do nauki samodzielnego dbania o higienę.

wanna wolnostojąca Warszawa
wanna wolnostojąca Warszawa

Kabina prysznicowa bez brodzika | Brodziki Łazienkowe

Prysznic to idealne rozwiązanie dla mniejszych łazienek. W ofercie naszych Salonów Łazienek znajdziecie brodziki prysznicowe i brodziki podpłytowe. Brodzik podpłytowy to nic innego jak rezygnacja z dodatkowe zabudowy i montaż odpływu pod płytkami ceramicznymi w naszej łazience. Tego typu rozwiązanie jest korzystne z punktu widzenia utrzymania porządku. Wśród brodzików prysznicowych wyróżniamy: brodziki kwadratowe, brodziki prostokątne oraz brodziki półokrągłe, które najczęściej stosowane są, jako narożne, ponieważ zajmują najmniej miejsca. Najpopularniejszym rozwiązaniem są brodziki montowane przy ścianie. Jednak to nie jedyne rozwiązanie. Możesz wybrać wolnostojącą kabinę prysznicową lub kabiny prysznicowe typu walk-in.

brodzik prysznicowy Warszawa

Parawan Nawannowy

Parawan nawannowy to uniwersalne rozwiązanie dla osób, które nie mogą podjąć ostatecznej decyzji pomiędzy wanną a prysznicem. Parawany nawannowe to estetyczne, komfortowe i trwałe rozwiązanie, które pomoże nam połączyć obie te funkcjonalności. Do wyboru mamy również zasłony prysznicowe – jednak są one trudne w utrzymaniu czystości i znacznie mniej trwałe niż parawany nawannowe. Parawany mocuje się na profilach przewierconych do ściany. Nasz salon łazienek oferuje parawany nawannowe jedno-, dwu-, a nawet pięcioczęściowe – przesuwne bądź składane w harmonijkę. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji.

parawan nawannowy Warszawa
parawan nawannowy Warszawa
parawan nawannowy Warszawa