Umywalki nablatowe | Umywalki podblatowe | Umywalki wolnostojące

Decydując się na umywalkę do łazienki, powinniśmy przeanalizować kilka czynników, o których z pewnością nasi eksperci wspomną na etapie wykonywania projektu łazienki. Istotne są tutaj nie tylko wymiary wnętrza i przestrzeń, jaką możemy przeznaczyć na umywalkę, ale także funkcjonalność i indywidualne preferencje.

Umywalki nablatowe w naszym salonie są wykonane z miedzi, ceramiki, stali, szkła, kamienia a nawet impregnowanego drewna. Oczywiście wybór materiału, z jakiego zostanie wykonana umywalka nablatowa jest w głównej mierze determinowany dominującym w pomieszczeniu stylem architektonicznym.

Rodzinna łazienka powinna cechować się bezpieczeństwem, higieną oraz wygodną. Dlatego też wybierając umywalki nablatowe kupujemy je w kompletach tj. dwie umywalki obok siebie. To niezwykle praktyczne rozwiązanie szczególnie podczas porannych przygotowań do wyjścia.

umywalka nablatowa Warszawa
umywalka nablatowa Warszawa
umywalka nablatowa Warszawa

Warte zauważenia są również umywalki podblatowe, które w głównej mierze wykonane są z kompozytów mineralnych lub ceramiki. Nie ma się, co oszukiwać umywalki ceramiczne od lat dominują w naszych łazienkach. Umywalka przede wszystkim powinna być odporna na zarysowania, estetyczna i przyjemna w dotyku. Powracającym i jednocześnie śmiałym rozwiązaniem są umywalki wolnostojące. To świetne rozwiązanie dla małżeńskiej łazienki, która aż się prosi o innowacyjne i przykuwające uwagę rozwiązania. Dla zachowania ciągłości i pewności dopasowania wzornictwa warto zastanowić się również nad umywalką z szafką łazienkową.

umywalka wolnostojąca Warszawa
umywalka wolnostojąca Warszawa
umywalka wolnostojąca Warszawa
umywalka wolnostojąca Warszawa