Wyposażenie Łazienek w Warszawie

Wyposażenie łazienki jeszcze nigdy nie było tak proste. W naszym Salonie Łazienek znajdziesz największą w Warszawie i Łomiankach ofertę. Najlepsi producenci w najniższych cenach na mazowieckim rynku. To wszystko jest możliwe, ponieważ ROMAX to firma z 20 letnią tradycją, dzięki pozycji lidera na rynku wyposażenia wnętrz w Warszawie wynegocjowaliśmy najlepsze warunki handlowe. Dlatego w naszych Salonach znajdziesz nie tylko profesjonalną obsługę, ale również najkorzystniejszą ofertę.

Wyposażenie dla każdej łazienki

Nie ważne czy dysponujesz dużą łazienką w domu jednorodzinnym czy małą łazienką w bloku – nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci ją urządzić w funkcjonalny i efektowny sposób. Odwiedzając nasz Salon Łazienek zyskujesz kompleksową obsługę. Przy filiżance dobrej kawy zaprezentujemy Ci wyposażenie łazienek oraz nasze ekspozycje, które stanowią w pełni urządzone łazienki. Następnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, które ukoronujemy wykonaniem indywidualnego projektu łazienki wraz z licznymi wizualizacjami.

Każda nawet najmniejsza łazienka może stać się stylowym i funkcjonalnym pokojem kąpielowym godnym ekskluzywnego SPA. Wystarczy, iż skorzystasz z porad naszych ekspertów, którzy na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia wykonają w pełni funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie projekt łazienki, który idealnie wpisze się w Twoje wnętrze. Jeśli masz już wizję swojej łazienki, to z całą pewnością znajdziesz u nas wszystko, co pozwoli Ci zamienić pomysły w wyjątkowe meble łazienkowe, wyszukane wyposażenie łazienki, ekskluzywny biały montaż oraz innowacyjne elementy wykończeniowe.

wyposażenie łazienek Warszawa
wyposażenie łazienek Warszawa

Projekt łazienki

Projekt łazienki ma za zadnie ergonomicznie i ekonomicznie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dodatkowo łazienka prócz funkcjonalności musi wyróżniać się bezpieczeństwem, zaś ten aspekt spełnimy tylko i wyłącznie poprzez zachowanie odpowiednich odległości od elementów wyposażenia wnętrza.

umywalka miska WC Warszawa

Umywalka występuje w każdej łazience i przeważnie ma 50-65 cm szerokości, 40-55 cm głębokości; instaluje się ją na wysokości 80-85 cm. W przypadku dwóch umywalek obok siebie, odległość pomiędzy nimi powinna wynosić minimum 20 cm, na tyle samo muszą być odsunięte od ściany ich krawędzie. Wyróżniamy umywalki nablatowe, umywalki podblatowe oraz umywalki wolnostojące.

Miska WC i bidet to również elementy pierwszej potrzeby. O ile bez bidetu będziemy wstanie się obyć to miska WC, jest konieczna w każdym domu. Może być ona stojąca lub wisząca – wszystko zależy od naszych preferencji i wielkości łazienki. Sama miska WC to jedynie 40 cm szerokości, to przestrzeń na WC musi mieć minimum 90 cm szerokości już po wykończeniu.

Wanna to największe urządzenie w łazience. Wyróżniamy wanny narożne, wanny z hydromasażem, wanny prostokątne i wanny wolnostojące. Najwięcej miejsca zajmie, najbardziej efektowna wanna wolnostojąca. Standardowa prostokątna wanna do zabudowy ma szerokość 70 cm i długość 140-180 cm. Przed wanną powinniśmy zachować minimum 90 cm, aby móc swobodnie się poruszać.

Brodzik i kabina prysznicowa, mimo iż zajmują niewiele miejsca, to sposób ich otwierania jest niezwykle istotny dla zachowania jak największej ilości wolnej przestrzeni. W przypadku kabiny prysznicowej z drzwiami przesuwnymi wystarczy 80 x 90 cm; w przypadku drzwi skrzydłowych potrzeba 100 x 80 cm, bo te zajmują także przestrzeń przed kabiną.

bateria prysznicowa Warszawa
kabiny prysznicowe
miska WC
wyposażenie łazienek omnires
baterie łazienkowe armatura kludi
miska WC Roca
wyposażenie łazienek Warszawa
wyposażenie łazienek Warszawa
wyposażenie łazienek Warszawa
wyposażenie łazienek Warszawa
wyposażenie łazienek Warszawa
wyposażenie łazienek Warszawa hansgrohe
wyposażenie łazienek Warszawa grohe
wyposażenie łazienek Warszawa ravak