Cersanit

Oferujemy kompleksowe, gotowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl.

Naszą misją jest wspierać Cię w trudnym procesie remontu i urządzania łazienki. Wyzwaniem są dla nas łazienki małe, często trudne do zagospodarowania – dzięki naszym produktom mają one szansę stać się przyjazne dla domowników, funkcjonalne,przestronne i co ważne, nie pozbawione indywidualnego charakteru.

W naszym portfolio znajdziesz wszystko co potrzebne, aby zaaranżować małą łazienkę w wielkim stylu – od płytek, poprzez ceramikę, wanny, kabiny prysznicowe, stelaże podtynkowe, aż po meble.

bateria łazienkowa Cersanit

Od zawsze stawiamy na rozwój i innowacje – dlatego jako pierwsza marka w Polsce wprowadziliśmy już w latach 90-tych szafki pod umywalki. W naszej ofercie znajdziesz dziś wiele produktów, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań, odpowiadają na specyficzne potrzeby naszych odbiorców i doskonale sprawdzają się w niewielkich przestrzeniach łazienkowych, zapewniając komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Najlepszym tego przykładem są wprowadzone w ostatnich latach dwie serie konceptowe – Pure i Nano, obejmujące wszystkie elementy wyposażenia łazienki – ceramikę, meble i wanny.