płytki ceramiczne Paradyż Warszawa

Łącząc umiejętnie klasyczne rozwiązania z najnowszymi trendami, przygotowaliśmy różnorodne kolekcje produktów, które można wykorzystać do aranżacji wielu pomieszczeń o odmiennym charakterze. Każda z nich prezentuje kilka rodzajów idealnie komponujących się ze sobą płytek, w tym samym stylu.

płytki ceramiczne tubądzin Maciej Zień Warszawa

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, lider innowacji. Od początku istnienia konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, umiejętnie dostosowując ją do potrzeb różnych grup klientów. Każdy z produktów firmy spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy.

płytki ceramiczne Opoczno Warszawa

Każde wnętrze powinno odzwierciedlać indywidualne upodobania. A ponieważ czasami trudno je określić, w pięciu segmentach zebraliśmy kolekcje płytek inspirowanych naturą, sztuką i kulturą, wśród których odnajdziesz motyw przewodni dla siebie.
Stwórz niepowtarzalne wnętrze z kolekcjami marki Opoczno.

Urządzasz łazienkę od podstaw? A może chcesz przeprowadzić drobny remont? Skorzystaj z porad naszego eksperta, znajdź inspirację w naszych aranżacjach i sprawdź, co możesz zrobić, aby twoje wnętrze było jeszcze lepsze.

płytki ceramiczne Nowa Gala Warszawa

Marka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży płytek gresowych znajdujących zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz budynków, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Przemyślana i dobrze zaprojektowana oferta produktowa doskonale odnajduje się w wymagającym segmencie sprzedaży inwestycyjnej. Zdobywa uznanie licznej grupy architektów i projektantów, czyniąc firmę liderem sektora.

płytki ceramiczne Cerrad Warszawa

Płytki gresowe są idealnym materiałem do wykańczania tarasów. Wynika to z ich doskonałych właściwości technicznych i walorów estetycznych – poznaj najważniejsze zalety gresu na tarasie! Kolekcje Cerrad pozwalają spełniać marzenia o wyjątkowej, niepowtarzalnej kompozycji. Nasze portfolio regularnie wzbogacają nowe kolekcje płytek inspirowanych rysunkiem drewna, powierzchnią minimalistycznego betonu, pięknem naturalnego kamienia czy eleganckiego marmuru.

płytki ceramiczne ABK Warszawa

Włoska firma specjalizująca się w produkcji płytek ceramicznych. Lider włoskiej ceramiki produkujący już ponad 25 lat wystylizowane płytki w różnych odcieniach które w połączeniu z atrakcyjnymi dekorami tworzą niezapomniane wnętrza. ABK jest firmą która co trochę zaskakuje nas wprowadzeniem nowych rozwiązań zarówno w dziedzinie formatów jak i niecodziennych wzorów zaczerpniętych z marsjańskich inspiracji czy stylów miejskich. Zapraszamy do zapoznania się z oferta tej włoskiej firmy której jakość wyrobów jest na światowym poziomie.

płytki ceramiczne Alfa Lux Warszawa

Alfalux to znany włoski producent płytek ceramicznych Płytki Alfalux to synonim jakości i dobrego stylu. Gresy podłogowe Alfalux dostępne są zarówno w powierzchni lappatowanej, polerowanej i naturalnej. Najpopularnie kolekcje to między innymi płytka podłogowa Vertigo, która zdobyła popularność na całym świecie. Producent Alfalux znany jest z modnych kafli do łazienki, płytek ściennych do łazienki i gresów podłogowych do salonów i kuchni.

płytki ceramiczne Argenta Warszawa

Cechą, która wyróżnia fabrykę Argenta, jest niezwykle szeroki asortyment produkowanych płytek. Producent wytwarza zarówno płytki dedykowane do wnętrz klasycznych (na przykład kolekcja płytek podłogowych błyszczących Marmoles Brillo czy też płytek ściennych i podłogowych Orinoco), jak i płytki lekko awangardowe, w odważnych, soczystych kolorach i wzorach. W ofercie Argenta Ceramica znajdziemy również różnorodne mozaiki oraz płytki dedykowane swoją stylistyką do pomieszczeń dla dzieci – kolekcja Imagine.

Wszelkie prawa zastrzeżone ® Romax 2019