Opoczno

Pragniemy, aby nasze wnętrza były piękne, przyjemne i wyjątkowe. Dążenie do piękna stanowi motto marki Opoczno, tworzącej od ponad 130 lat kolekcje, które z jednej strony łączą światowy design, a z drugiej są spełnieniem oczekiwań konsumentów. W oparciu o aktualne światowe trendy we wzornictwie, co roku przygotowujemy nowe kolekcje, dzięki którym każde wnętrze może być niepowtarzalne

Przy tworzeniu kolekcji marka Opoczno bazuje na dwóch podejściach – nowoczesnym designie oraz sprawdzonej klasyce. Kolekcje z linii classic czerpią inspirację z klasyki i stanowią dowód na to, że to co zostało dobrze zaprojektowane, staje się ponadczasowe. Domeną tej linii jest bezpieczna, stonowana kolorystka, będąca idealnym tłem dla innych przedmiotów
znajdujących się we wnętrzu. Kolekcje modern to połączenie odważniejszych, bardziej wyrazistych kolorów oraz mieszanki różnych materiałów, jak na przykład szkła i ceramiki, z prostym i nowoczesnym wzornictwem.

Dbałość o detale, najnowsze techniki zdobnicze, najwyższa jakość produktów oraz wyjście naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów, sprawiają, że nasze kolekcje znajdują coraz więcej zadowolonych odbiorców i zdobią coraz większą ilość polskich i zagranicznych domów.

Od kilku lat marka Opoczno otrzymuje prestiżowe nagrody Superbrands, które zaliczają ją
do elitarnego grona najsilniejszych marek. Są to nagrody Superbrands i Superbrands Created in Poland, przyznawane nie tylko przez specjalistów z branży, ale przede wszystkim przez konsumentów. I to właśnie uznanie i zadowolenie naszych klientów cieszy nas najbardziej.