Paradyż

Marka Paradyż to ponad 27 lata doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania.

Tworząc nasze produkty kierujemy się pasją i konsekwencją, która przejawia się zarówno w odniesieniu do procesów produkcyjnych, jak i wzornictwa. Jest to nasza droga do kreowania dobrze postrzeganej marki o rosnącej wartości rynkowej. Kolekcje ze znakiem Paradyża od lat otrzymują najważniejsze nagrody i wyróżnienia branżowe m.in. tytuły „Wielkiej Perły Ceramiki UE”, „Perłę Ceramiki Dystrybutorów”, „Łazienka – Wybór Roku” czy „Jakość Roku”.

Inspirują nas motywy, które kreśli sama natura – w grafice drewna, barwach kwiatów czy strukturze kamienia zaklęte jest piękno, które przekładamy na nowe wzory. Inspiruje nas ludzka wyobraźnia – jej nieskończoność i odważne marzenia. Łączymy je z wiedzą i doświadczeniem znakomitych polskich specjalistów, wspomaganych przez uznane włoskie biura projektowe. Dlatego właśnie wzornictwo Paradyża urzeka klientów w prawie 40 krajach.

Naszymi Klientami są wszystkie osoby ceniące piękno, elegancję i doskonałą jakość. Dla nich tworzymy wzory, które pozwalają wyrazić siebie w indywidualny sposób, jednocześnie czyniąc ludzką przestrzeń przyjazną, funkcjonalną i piękną. Sprzyja temu szeroka oferta – od mozaiki do ceramiki wielkiego formatu, – dzięki której produkty Grupy Paradyż znajdują zastosowanie zarówno w mieszkalnictwie indywidualnym, budownictwie przemysłowym, jak i w prestiżowych inwestycjach.