You are currently viewing Inteligentna toaleta Roca

Inteligentna toaleta Roca

Inteligentna toaleta marki Roca to kreatywność i innowacja w jednym produkcie. Toaleta z funkcją mycia toalety i deski to technologia zapewniająca maksymalną higienę osobistą. Dostępne w 4 modelach toalety z pewnością dopasujesz do swojej idealnej łazienki. W jaki sposób inteligenta toaleta marki Roca ułatwi Ci codzienną higienę?

inteligentna toaleta roca Warszawa
Inteligentna toaleta Roca

Roca In-Wash oraz Multiclean

Inteligentna toaleta marki Roca jest autorskim rozwiązaniem producenta. Dostępne modele In-Wash i Muliticlean sprawią, iż Twoja łazienka będzie nie tylko elegancka, ale także nowoczesna. Model In-Wash występuje w wersji podwieszanej oraz stojącej. Miska WC Roca to zintegrowane rozwiązanie. Toaleta została wyposażona w funkcję mycia i suszenia, zapewniając maksimum higieny i komfortu. Drugim modelem jest inteligentna toaleta Multiclean wyróżniająca się szybkim i łatwym montażem bez konieczności wymiany miski WC. Multiclean to deska pasująca do większości produktów marki Roca.

Dlaczego warto kupić inteligentną toaletę?

Woda jak nic innego zapewnia maksymalną higienę. Dodatkowo jest to naturalne źródło, sprawiając iż produkt staje się ekologiczny. W obecnych czasach higiena jest jeszcze ważniejsza niż wcześniej. Dlatego też inteligentna toaleta nabiera nowego znaczenia. To rozsądny sposób na kompleksową czystość – dbając o zdrowie i pielęgnacje. Wyjątkowym rozwiązaniem jest dołączony do inteligentnej toalety pilot. W pełni intuicyjny i prosty w obsłudze sprawia iż codzienne korzystanie z toalety staje się przyjemnością.

Funkcje inteligentnej toalety

Inteligenta toaleta marki Roca została wyposażona w funkcję myjącą, sprawiając, iż nie będziesz już potrzebować bidetu. Dodatkowo oscylacyjne ruchy pozwalają na dokładniejsze mycie. Wbudowana regulacja temperatury zwiększa komfort korzystania z toalety. Kolejnym etapem jest suszenie, lekki podmuch wiatru o regulowanej temperaturze potęguje komfort korzystania z inteligentnej toalety. Ponadto producent wyposażył inteligentną toaletę w regulacje ciśnienia wody i położenia dyszy myjącej. Wbudowana lampka nocna, pozwala na skorzystanie z toalety bez konieczności zapalania światła.

Inteligentna toaleta wprowadza do wnętrza nie tylko nowoczesność, ale także komfort. Odwiedź nasz salon łazienek i poznaj inteligentne toalety marki Roca.