You are currently viewing Płytki betonowe Tubądzin

Płytki betonowe Tubądzin

Płytki betonowe stały się niezwykle popularne za sprawą stylu industrialnego. Surowe piękno industrialnych przestrzeni sprawia, iż pokochaliśmy betonowe i cementowe aranżacje. Betonowe płytki odkrywamy wciąż na nowo. Hasło „beton” nie obejmuje jedynie matowych płytek w odcieniach szarości. Oblicza betonu stają się coraz bardziej wyrafinowane.

Betonowe płytki z nutą słońca

Przyjęło się, iż płytki betonowe muszą być szare – nic bardziej mylnego. Dodatkowo nie muszą wywoływać surowego i ponurego charakteru aranżacji. Wręcz przeciwnie – mogą wnosić do aranżacji nutę słońca i promienności. Betonowe płytki od Paradyż dodają przytulności. Stonowane beże i szarości w połączeniu z kamiennymi żyłkami sprawią, że w Twoim domu będzie panował porządek i spokój pogodnych dni. Ciekawą propozycją jest gres Paradyż Sunnydust Light.

gres paradyż sunnydust imitujące beton
gres Paradyż Sunnydust

Sypialnia w blasku betonu

Sypialnia w stylu industrialnym może zachwycać przytulnością. Niezwykłą zaletą wnętrz w tym stylu jest harmonia wnętrza, która pozwala na odpoczynek i regenerację sił. Płytki betonowe możesz połączyć z płytkami drewnopodobnymi, które dodadzą wnętrzu przytulności. Dodatkowo ułożony na podłodze miękki dywan, przełamie standardy. Bogata kolekcja płytek imitujących beton od Paradyż pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza. Jeśli lubisz ponadczasową prostotę, może będzie to surowy minimalizm szarości, z grafiką pyłu i ziarnistego cementu? Dodaj do tego betonowe lampy o oryginalnej formie, proste nocne stoliki z drewna i metalu, jakieś monochromatyczne grafiki w lekkich ramkach, a jeśli zechcesz – nawet hamak. Poznaj gres Paradyż Industrialdust Light lub Taupe.

gres Paradyż Industrialdust Light
gres Paradyż Industrialdust Light

Paradyż – Płytki z błyszczącym pyłem

Błyszczący pył dodaje blasku betonowym aranżacjom. Głębia nocnego nieba – ciemne płyty z małymi, barwnymi akcentami – i dla kontrastu płytki bardzo jasne (również rozświetlone połyskliwymi drobinami), pozwolą stworzyć szalenie efektowne łazienki i inne, wybrane przez Ciebie wnętrza. Ciekawą propozycją jest kolekcja Paradyż Moondust. Dekory idealnie współgrają z połączeniem srebra i antracytu.

kolekcja Paradyż Moondust
Paradyż Moondust

Nie bój się łączyć ze sobą kontrastów. Beton nie musi być surowy i zachowawczy. Wystarczy, iż dodasz do niego zaskakujące detale, a Twoje wnętrze nabierze nowego zaskakującego charakteru. Odwiedź nasz salon łazienek i poznaj pełną ofertę betonowych płytek Paradyż.