You are currently viewing Płytki podłogowe Tubądzin

Płytki podłogowe Tubądzin

  • Post author:
  • Post category:Blog

Płytki podłogowe do łazienki. Blask, luksus i elegancja, – kto z nas nie marzy o łazience, która łączyłaby wszystkie te cechy? Jeśli Ty także lubisz nowoczesne wnętrza w stylu glamour, sięgnij po płytki podłogowe do łazienki wykończone na wysoki połysk. Dzięki nim uzyskasz na podłodze efektowne lustrzane refleksy, które optycznie powiększą przestrzeń. Przekonaj się, jak wykorzystać błyszczące płytki łazienkowe podłogowe w swoim domu!

nowoczesne płytki do łazienki Warszawa
Płytki ceramiczne Tubądzin

Płytki podłogowe do łazienki mogą być wykończone na jeden z kilku sposobów. Jednym z nich jest klasyczny połysk lub półpołysk, który sprawia, że nasza łazienka staje się rozświetlona i elegancka. Wydaje się też optycznie większa. Płytki ceramiczne powinny spełniać określone standardy – do łazienki warto wybrać płytki ceramiczne z parametrem antypoślizgowości. Dzięki któremu chodzenie nawet po mokrej podłodze będzie bezpieczne. Jednak równie istotny jest kolor i dekor płytek – w łazience, gdzie zwykle dysponujemy mniejszą przestrzenią oraz skromniejszym zestawem mebli, często to właśnie płytki ceramiczne wyznaczają charakter i styl wnętrza.

Jasne płytki podłogowe do łazienki

Pastele to łazienkowa klasyka, a zarazem najmodniejsze kolory ostatnich lat. Niektóre z nich wykazują działanie uspokajające. Jednak największą zaletą pasteli jest ich uniwersalność i wynikająca z tego niezliczona ilość możliwych aranżacji – pastelowe kolory pasują, bowiem do większości barw (także do bieli urządzeń sanitarnych) i do siebie nawzajem. Aby wprowadzić je do swojego wnętrza, warto sięgnąć po polerowane płytki podłogowe do łazienki Tubądzin z kolekcji Belleville. Zestaw je z płytkami naściennymi z tej samej kolekcji, a uzyskasz efekt pięknej willi w kolorze kości słoniowej!

Jesteś zwolennikiem klasycznej bieli i wolisz, by błyszczące elementy w Twojej łazience były jedynie zaakcentowane, jednak nie dominowały we wnętrzu? W takiej sytuacji możesz sięgnąć po białe płytki podłogowe Tubądzin do łazienki z kolekcji House of Tones o matowym wykończeniu. Satynowy połysk nie będzie rzucać się w oczy, za to doskonale uzupełni bogatszą aranżację ściany.

Płytki łazienkowe Tubądzin Maciej Zień

Biel i czerń to popularne zestawienie kolorów w łazience, po które sięgamy nieprzerwanie od dziesiątków lat. Ale jak sprawić, by ta klasyka zyskała nowoczesny i oryginalny charakter? Dobrym rozwiązaniem może być wybór płytek podłogowych Tubądzin Maciej Zień inspirowanych marmurem, np. tych z kolekcji MONOLITH Pietrasanta lub Specchio Carrara. Duży format płyt oraz sposób ich wykończenia dodatkowo niweluje liczbę fug, dzięki czemu wnętrze wygląda szlachetnie i elegancko. Białe płytki podłogowe i ścienne sprawdzą się w niewielkich wnętrzach – jasne barwy oraz podłużny, a zarazem delikatny dekor mogą, bowiem optycznie powiększyć pomieszczenie.

Jeśli nie boisz się odważnych rozwiązań oraz marzysz o łazience na wysoki połysk, sięgnij po płyty gresowe w ciemnych barwach – np. czarne płytki Tubądzin Maciej Zień z kolekcji Black Pulpis, pokryte niebanalnym wzorem w formie spękań. Wykorzystaj je zarówno na podłodze, jak i na ścianach Twojej łazienki, aby zyskać lustrzany efekt w stylu glamour!

Jeśli bardziej od czerni kuszą Cię eleganckie brązy, znajdziesz je w stylowej kolekcji płytek Tubądzin Maciej Zień Duke Stone. Brąz na podłodze doskonale komponuje się z ciemnobrązową barwą drewna oraz metalowymi dodatkami w kolorze złota lub miedzi. Kolor tak urządzonej łazienki będzie się zmieniał w ciągu doby – wieczorem, przy sztucznym świetle, wyda się nieco cieplejszy.