You are currently viewing Bateria łazienkowa Cersanit

Bateria łazienkowa Cersanit

  • Post author:
  • Post category:Blog

Bateria łazienkowa Cersanit może być; ścienna, podtynkowa lub stojąca jedno lub dwuuchwytowa, wannowa, umywalkowa, natryskowa, bidetowa oraz prysznicowa. Choć na pozór bateria łazienkowa kojarzy nam się z prostymi rozwiązaniami. To obecnie prócz mnogość rodzajów zostały one wyposażone w szereg dodatkowych udogodnień i funkcji umożliwiających np. oszczędność wody. Dlatego też często zadajemy sobie pytanie; Jaka bateria łazienkowa będzie dla nas najlepsza? Idealny wybór to taki, który będzie pasować nie tylko estetycznie do naszej łazienki, ale także spełni nasze codzienne oczekiwania. Oto kilka wskazówek od marki Cersanit, w jaki sposób wybrać idealną baterię łazienkową.

Wybieramy idealną baterie do łazienki

Bateria łazienkowa podobnie jak wiele innych niewielkich i pozornie drugoplanowych elementów wyposażenia naszych łazienek jest bardzo często wybierana na samym końcu remontu czy też prac budowlanych. Niestety w konsekwencji zmęczeni ciągłym poszukiwaniem decydujemy się na pierwszą lepszą baterię łazienkową – rezygnując w ten sposób z licznych udogodnień. Bateria łazienkowa jest równie ważna jak; kabina prysznicowa, wanna, płytki ceramiczne czy meble łazienkowe. Dlatego też powinniśmy poświęcić jej tyle samo uwagi. Pamiętajmy, iż nie ma nic bardziej irytującego niż nieszczelność baterii łazienkowej. Stale kapiące krople, czy też niesprawna regulacja temperatury wypływającej wody, a co gorsze nie ekologiczne rozwiązania gwarantujące duże jej zużycia.

Bateria łazienkowa dopasowana do instalacji i płytek ceramicznych

Wybierając baterię łazienkową powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dopasowanie jej do aranżacji lub jeżeli nie planujemy dużych zmian już istniejącej instalacji hydraulicznej. Bateria łazienkowa musi również pasować do ceramiki nie tylko pod kątem estetycznym, ale również pod względem rozmiaru i kąta nachylenia wylewki. Nie ma nic gorszego jak za duża lub zbyt mała bateria łazienkowa w stosunku do umywalki czy wanny.

bateria łazienkowa Cersanit

Mimo iż wybór baterii łazienkowej wydaje się banalnie prosty to w remontowym zamieszaniu często zostają popełniane błędy. Wyjątkowym rozwiązaniem godnym uwagi jest bateria łazienkowa Luvio marki Cersanit, na tą serię składają się cztery baterie; umywalkowe, bidetowe, wannowo-natryskowa i natryskowa. Tak szeroki wybór sprawia, iż harmonijnie dopasujemy wszystkie elementy do siebie tworząc spójną całość.

Odwiedź nasz salon łazienek i porozmawiaj z profesjonalnymi doradcami, którzy pomogą znaleźć baterie łazienkową idealna dla twojej rodziny.